AdNext – expect more
  • Zaangażowanie
  • Konwersja
  • Lojalność

o nas

Nasza misja

Gwarantujemy efekt jakościowy w coraz bardziej złożonym świecie komunikacji marketingowej.
Naszym celem jest poszukiwanie wartości dodanej na każdym etapie procesu budowy relacji z Twoim klientem. Budujemy jego zaangażowanie, optymalizujemy ścieżki zakupu i utrzymujemy lojalność.
AD NEXT - EXPECT MORE
Od naszej oferty zawsze możesz oczekiwać więcej.
ZAANGAŻOWANIE

Naszym celem nie jest samo dotarcie do odbiorcy ale zaangażowanie go w interakcję i skłonienie do działania. Tworzymy narzędzia do budowy i pomiaru jego aktywności, oczekiwań i sympatii. Oparte na zaangażowaniu reakcje konsumentów są wymierne marketingowo i sprzedażowo, a my potrafimy to zmierzyć i kontrolować. Budujemy więzi z klientem oparte o coś więcej niż jedna transakcja zakupowa. To dodatkowe cyfrowe interakcje, polecanie znajomym i wracanie do Ciebie po więcej.

KONWERSJA

Skupiamy się nie tylko na efekcie marketingowym ale i sprzedażowym. Pozyskujemy leady które mają wysoką wartość dla Twojego biznesu. Dzięki wykorzystywanym technologiom i wiedzy, jesteśmy w stanie zoptymalizować Twoje działania bez względu na wielość kanałów i ilość danych. Wykorzystując nasze narzędzia i wiedzę masz pewność, że inwestujesz we właściwym miejscu i czasie i mówisz do ludzi, którzy chcą Cię słuchać.

LOJALNOŚĆ

Wzmacniamy i utrzymujemy lojalność Twoich klientów. Wiemy jak angażować i motywować klientów do stałego korzystania z Twojej oferty. Prawdziwa wartość klienta nie polega na doprowadzeniu do jednorazowego zakupu ale na skłonieniu go do stania się ambasadorem Twojej marki.

ADNEXT W LICZBACH
0
Wyróżnień i nagród
0
Osób pracujących w grupie
0
Klientów
0
POZYSKANYCH LEAD’ÓW

zespół

To my tworzymy grupę Adnext. Poznajmy się!

Rafał Oracz

CEO Grupy AdNext Związany z rynkiem mediów od 1996 roku, aktywnie zaangażowany w proces jego cyfrowej transformacji. Współtwórca największej polskiej sieci brokerskiej CR Media, oraz pierwszej sieci reklamy internetowej AdNet. Odpowiada za strategiczne zarządzanie spółkami grupy.

Michał Janiak

CFO Grupy AdNext Od 20 lat związany zawodowo z instytucjami finansowymi i firmami mediowymi. Odpowiedzialny za zarządzanie finansowe spółkami grupy Ad Next.

Michał Tober

CSO Grupy AdNext 15 lat na rynku interactive - założyciel i wieloletni prezes Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, przez 7 lat szef biura reklamy i rozwoju oferty reklamowej WP.pl.

Magdalena Czachowska

Managing Director w Optimise Związana z performance marketingiem od 2006 roku. Pracując w grupie K2 Internet, wprowadziła na polski rynek zanox.de AG. Jako dyrektor ds. marketingu partnerskiego w system3.pl odpowiadała za budowę technologii partnerskiej oraz rozwój firmy.

Michał Łubisz

Managing Director w DDOB 16 lat na rynku mediów. Ponad 8-letnie doświadczenie w działach sprzedaży dużych wydawnictw. Od 2007 roku specjalizacja w kierunku outsourcingu usług, tworzeniu zewnętrznych struktur sprzedażowych, brokerki prasy i internetu specjalistycznego, digital influencers oraz content marketingu.

Mateusz Krogulec

Managing Director w Szeri-Szeri W branży interaktywnej od 2008 roku. Od początków działania do debiutu na rynku NewConnect PR Manager związany z Socializer SA,. Obecnie odpowiada za Szeri Szeri – firmę wyspecjalizowaną w działaniach na blogach i wśród influencerów.

Agnieszka Tomczyk

Managing Director Mastermind Media 15 letnie doświadczenie pracy z klientami zdobywane w sieciowym domu mediowym i pracy dla największych reklamodawców na rynku.

Paweł Bujak

Managing Director Support Media Broker Na rynku mediów od 2001 roku. Pierwsze kroki stawiał w największej Polskiej sieci brokerskiej CR Media gdzie współtworzył prasowy rynek brokerski. Twórca działu brokerskiego Support Media, odpowiedzialny za strategię, planowanie i realizację kampanii w prasie branżowej oraz Internecie specjalistycznym

Nasze kompetencje

Odkryj, w czym możemy wesprzeć Twój biznes.

Case studies

Sprawdź jak pracujemy.
Zapoznaj się z naszymi realizacjami.

PFRON

brochures

MARVIPOL

brochures

BONDUELLE

brochures

Horyzont

brochures

Referencje

Sprawdź co o nas mówią nasi Klienci

Instytut rozwoju Fitness Sp. z o.o. współpracę z Domem Mediowym Mastermind Media sp. z o. o. (grupa AdNext) rozpoczął w marcu 2015 roku.

Zakres współpracy obejmuje: planowanie i zakup kampanii w Internecie w modelu Performance dla Karty Beactive, obsługę graficzną w/w projektów, optymalizację kampanii pod kątem efektywności sprzedaży.

Zlecony zakres jest realizowany na najwyższym poziomie. Pracownicy są wysokiej klasy specjalistami, zapewniając terminowość jak również skuteczność podejmowanych działań.

Wszystkie dotychczasowe działania były realizowane terminowo i należycie.

Dom Mediowy Mastermind Media Sp. z o.o. (grupa AdNext) polecamy jako godnego partnera.

Wojciech Trzmielewski
Dyrektor Zarządzający
Instytut Rozwoju Fitness Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że współpracujemy z firmą Optimise Media Poland Sp. z o.o. (grupa AdNext) w zakresie działań reklamowych prowadzonych w Internecie.

Optimise Media Poland Sp. z o.o. (grupa AdNext) spełnia nasze oczekiwania i potrzeby, poprzez zapewnienie wysokiej jakości obsługi i doradztwa, dostosowanego do specyfiki naszej działalności i naszych usług.

W trakcie współpracy zespół Optimise Media Poland Sp. z o.o. (grupa AdNext) wykazał się wysokim poziomem kompetencji i wiedzy merytorycznej dotyczącej zakresu świadczonych usług, co przekłada się na skuteczne działania promocyjne. Szczególnie cenimy sobie elastyczność, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Optimise Media Poland Sp. z o.o. (grupa AdNext) oraz ich indywidualne podejście do kontrahenta.

Bardzo wysoko oceniamy zarówno standardy usług świadczonych przez Optimise Media Poland Sp. z o.o. (grupa AdNext), jak i doświadczenie w planowaniu i obsłudze kampanii reklamowych. Z całą odpowiedzialnością polecamy firmę Optimise Media Poland Sp. z o.o. (grupa AdNext) jako solidnego partnera w biznesie.

Jarosław Sokołowski
E-Commerce Manager
Neckermann Polska

AAAAAAA

Informacje prasowe

Praca, wydarzenia, nowe twarze,
interesujące projekty?

ODWIEDŹ NASZE CENTRUM PRASOWE

Kariera

Wierzysz, że możesz mieć realny wpływ na to, co dzieję się w komunikacji na polskim rynku?

Sprawdź kogo szukamy i umów się z nami na rozmowę.


Staże

Jesteś jeszcze na studiach? Chciałbyś postawić pierwsze kroki w świecie mediów i reklamy. Prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@adnext.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883).

Zapytaj o ofertę

Napisz do Nas!
Zaznacz, jakie usługi Cię interesują

Kampanie mediowe
Strony internetowe
Gamifikacja
Digital influencers
Obsługa bez danych
Content marketing
Performance Marketing
Marketing automation
Inne

Zaznacz, jakie usługi Cię interesują

Kampanie mediowe
Strony internetowe
Gamifikacja
Digital influencers
Obsługa bez danych
Content marketing
Performance Marketing
Marketing automation
Inne
Dane kontaktowe
Biuro AdNext
myHive Equator, 13 piętro
Aleje Jerozolimskie 94,
Warszawa 00-807

Anna Mazur
Recepcja
a.mazur@adnext.pl
(+48) 22 312 40 00
Bądź na bieżąco