Arrow
Arrow
10 podcastów, których musisz posłuchać
Aż 65% badanych przyznaje, że wysłuchanie podcastu na temat danego produktu wpływa na rozważenie decyzji o jego zakupie. Czy ten format zrewolucjonizuje content marketing?
Slider
ePrivacy w Brukseli – co dalej? Daniel Kotliński

ePrivacy w Brukseli – co dalej?

fuse-brussels-169216
PODZIEL SIĘ
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Razem z innymi członkami IAB uczestniczyliśmy w konsultacjach dotyczących unijnego projektu rozporządzenia w sprawie poszanowania życia prywatnego oraz ochrony danych osobowych w łączności elektronicznej i uchylającego dyrektywę. Odbyły się one 11 października 2017 r. w Brukseli.

W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele organizacji społecznych, biznesu, przedstawiciele Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, prezydencji estońskiej, nadchodzącej prezydencji bułgarskiej oraz polskie Ministerstwo Cyfryzacji.

Podczas konsultacji poruszony został temat negatywnego wpływu projektowanych regulacji na obecne modele biznesowe oparte na reklamach targetowanych, gwarantujących bezpłatny dostęp do treści w Internecie. Dodatkowo przedstawione zostały korzyści płynące z wykorzystywania plików cookies, które nierzadko służą przedsiębiorcom do ulepszania swoich usług z pożytkiem dla użytkowników Internetu.

Wraz z innymi członkami IAB liczymy, że spotkanie pozytywnie wpłynie ma dalszą współpracę z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie prac nad projektem rozporządzenia. Co więcej, mamy nadzieję, że stanowisko polskiego biznesu będzie się liczyć w toku dalszych negocjacji.

Warto wspomnieć, że w dotychczasowe działania dotyczące ePrivacy włączyło się również IAB Europe, które jest autorem kampanii informacyjnej – Like a bad movie.

Informacje o niej dostępne są na stronie: http://www.likeabadmovie.eu/

 

Post A Reply

WSZYSTKIE STRATEGIA Automation Performance Grywalizacja Content INSPIRACJE
PODZIEL SIĘ
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn


slider_scoop_ebook_1920x752

Więcej w Aktualności, Strategia
zdjecie
Facebook się starzeje. Jak skończy serwis Zuckerberga?

holo
Rewolucja w AR wyprzedzi VR?

pexels-photo-273230
Kanwa – przestań się bać, zacznij tworzyć

football-american-football-game-sport-163285
To się dzieje! Google potwierdza wprowadzenie AdBlocka w Chrome

Zamknij