Osiągnij przewagę w biznesie dzięki grywalizacji – darmowy e-book od Gamfi!

Czym jest grywalizacja i jakie daje możliwości? Jak mogę wykorzystać ją, aby osiągać przewagę  i skutecznie realizować swoje cele biznesowe? Odpowiedzi na te pytania, a także wiele praktycznych porad, wskazówek oraz przykładów znajdziesz w specjalnym e-book’u przygotowanym przez Gamfi.

 a6th1v9xlnxc1q1m

Kliknij i przejdź na stronę pobierania e-booka.

O publikacji.

Arkadiusz Cybulski, prezes firmy Gamfi, podkreśla, że wprowadzenie grywalizacji do marketingu ma przede wszystkim za zadanie związać klienta z marką, aby chętnie do niej wracał. – „Grywalizacja w taki sposób zmienia zachowanie konsumentów, że powtarzalne transakcje są wynikiem ich zaangażowania” – mówi.

Aby przybliżyć to zagadnienie, które już wkrótce może stać się codziennością polskich marketerów, Gamfi przygotowało e-booka, w którym eksperci dzielą się wiedzą i doświadczeniami w zakresie biznesowych zastosowań grywalizacji. Publikacja zawiera nie tylko rzetelną dawkę informacji i wypowiedzi ekspertów oraz praktyków, ale także odnośniki do innych artykułów oraz case studies. To niezbędna lektura dla każdego specjalisty, który głowi się nad tym, jak przyciągnąć i zatrzymać konsumentów.

Michał Reda

Z marketingiem i rynkiem produktów online związany od ponad 5 lat. Realizował projekty dla dużych marek i organizacji zarówno po stronie agencji jak i po stronie klienta. Członek PTBRiO. W AdNext odpowiada za strategię oraz egzekucję działań w zakresie marketingu i komunikacji.
Masz pytania lub potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami! Napisz teraz