AdNext – grupa agencji marketingowych

AdNext działa na rynku od 2009 roku. Braliśmy aktywny udział w transformacji cyfrowej rynku mediów, współtworząc m. in. największą polską sieć brokerską oraz pierwszą sieć reklamy internetowej.

Świat zmienia się gwałtownie na naszych oczach, dlatego od początku istnienia skupiamy się na dostrzeganiu nowych możliwości, które niosą te zmiany. Stworzyliśmy m.in. pierwszą polską agencję influencer marketingu, debiutowaliśmy z grywalizacją w marketingu na polskim rynku, rozwijamy aktywnie obszar silver marketingu.

Myślimy szerzej

Stworzyliśmy ekosystem spółek marketingowych i technologicznych zatrudniających łącznie blisko 70 wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin marketingu. To zapewnia nam szerokie spojrzenie na dostępne możliwości działań, które integrujemy w projektach dla naszych klientów.

Strategia mediowa

Dom mediowy, który tworzy i realizuje skuteczne strategie mediowe, koncentrując się na efektach.
Działa skuteczniej dzięki zespołowi specjalistów z doświadczeniem po stronie sieciowych domów mediowych i największych reklamodawców.

Czytaj więcej

Performance marketing

Wyspecjalizowana agencja marketingu efektywnościowego, która zamienia kliknięcia w klientów dzięki inteligentnym reklamom optymalizowanym pod efekt i własnej sieci afiliacyjnej.

Czytaj więcej

Marketing automation

Narzędzie do budowania bazy potencjalnych klientów, którzy chcą być informowani o produktach, akcjach promocyjnych i nowościach na Twojej stronie internetowej za pośrednictwem powiadomień push.

Czytaj więcej

Grywalizacja

Platforma grywalizacyjna online do wyznaczania celów, budowania zaangażowania, feedbackowania i nagradzania. W kontekście działań marketingowych wspiera lojalizację i angażowanie klientów oraz realizację celów efektywnościowych.

Czytaj więcej

Silver Marketing

Baby Boomers pomaga markom i firmom nawiązać kontakt ze starszymi konsumentami, specjalizując się w silver marketingu kierowanym do pokolenia 50+. Nadchodzi silver tsunami!

Czytaj więcej

Działamy sprawniej

0

specjalistów różnych dziedzin marketingu

0

lat doświadczenia w pracy z klientami

0

projektów zrealizowanych w 2019 roku

0

mln

pozyskanych leadów w 2019 roku